TV közvetítések

Születésnaposok

Szervezők

  • BLSZ

    2019. december 07., szombati mérkőzések:

  • Mind
  • Labdarúgás
  • Kézilabda
  • Kispályás labdarúgás
  • Labdarúgás
    Labdarúgás La Liga 13:00 16. Real Madrid - Espanyol 2 - 0 (1-0)
    Labdarúgás Premier League 13:30 16. Everton - Chelsea 3 - 1 (1-0)
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 14:30 15. Mezőkövesd Zsór - DVTK 0 - 1 (0-0)
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 14. Freiburg - Wolfsburg 1 - 0 (0-0)
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 14. RB Leipzig - Hoffenheim 3 - 1 (1-0)
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 14. M Gladbach - Bayern München 2 - 1 (0-0)
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 14. Augsburg - Mainz 2 - 1 (1-1)
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 14. Dortmund - Fortuna Düsseld 5 - 0 (1-0)
    Labdarúgás La Liga 16:00 16. Granada - Alavés 3 - 0 (0-0)
    Labdarúgás Premier League 16:00 16. Watford - Crystal Palace 0 - 0 (0-0)
    Labdarúgás Premier League 16:00 16. Bournemouth - Liverpool 0 - 3 (0-2)
    Labdarúgás Premier League 16:00 16. Tottenham - Burnley 5 - 0 (3-0)
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 17:00 15. Debrecen - Honvéd 1 - 1 (0-1)
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 17:00 15. MOL Fehérvár FC - Paks 0 - 2 (0-0)
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 17:00 15. ZTE FC - Kaposvár 2 - 0 (2-0)
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 17:00 15. Újpest - Kisvárda 1 - 0 (1-0)
    Labdarúgás La Liga 18:30 16. Levante - Valencia 2 - 4 (2-1)
    Labdarúgás Premier League 18:30 16. Manchester City - Manch. United 1 - 2 (0-2)
    Labdarúgás Bundesliga 18:30 14. Leverkusen - Schalke 2 - 1 (1-0)
    Labdarúgás La Liga 21:00 16. Barcelona - Mallorca 5 - 2 (4-1)
    Kézilabda
    Kézilabda Női VB - D csoport 07:00 5. Japán - Kína 35 - 18
    Kézilabda Női VB - D csoport 10:00 5. Argentína - Kongó 25 - 16
    Kézilabda Női VB - D csoport 12:30 5. Oroszország - Svédország 30 - 22
    Kézilabda K&H Férfi kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 12. FTC - Csurgói KK 24 - 22 (14-14)
    Kézilabda K&H Férfi kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 12. Gyöngyös - Tatabánya 29 - 31 (14-11)
    Kézilabda K&H Férfi kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 12. Eger - Komló 22 - 24 (14-10)
    Kézilabda K&H Férfi kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 12. Dabas KC VSE - Vác 34 - 21 (18-12)
    Kézilabda K&H Férfi kézilabda liga - alapszakasz - NBI 19:30 12. Veszprém KC - Szeged 29 - 28 (15-15)
    Kispályás labdarúgás
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna A csoport 10:00 1. Goldball 94. F - Csepel UP 5 - 5 (2-2)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna A csoport 10:35 1. Nimród SE II. - Csepel FC II. 4 - 2 (3-1)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna A csoport 11:10 2. Csepel UP - Nimród SE II. 3 - 2 (2-2)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna A csoport 11:45 2. Csepel FC II. - Goldball 94. F 5 - 5 (1-3)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna A csoport 12:20 3. Csepel UP - Csepel FC II. 5 - 3 (3-2)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna A csoport 12:55 3. Goldball 94. F - Nimród SE II. 2 - 5 (1-1)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna C csoport 14:00 1. Újpest Flotta - Budatétény 3 - 4 (2-3)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna C csoport 14:35 1. Issimo SE - Testvériség SE 2 - 2 (2-2)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna C csoport 15:10 2. Budatétény - Issimo SE 3 - 1 (1-1)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna C csoport 15:45 2. Testvériség SE - Újpest Flotta 7 - 5 (4-1)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna C csoport 16:20 3. Újpest Flotta - Issimo SE 5 - 2 (2-1)
    BLSZ
    Kispályás labdarúgás BLSZ Téli teremtorna C csoport 16:55 3. Budatétény - Testvériség SE 1 - 1 (1-0)
    BLSZ
© Copyright 2007-2020. SportTál
 e-mail: info@sporttal.hu 

TOP 5 látogatottsági statisztika: bajnokságok, csapatok, játékosok és játékvezetők