TV közvetítések

Születésnaposok

Szervezők

  • BLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.
2019/2020

Sorsolás





Forduló: 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.12.13.14.15.16.17.18.11.19.20.21.22.23.24.25.26.27.28.29.30.31.32.33.34.35.36.37.38.
Össz. mérkőzés: 1010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010380
NB II.9999999999999999999999999999252
9999999999999999999999999999252

2019. augusztus 02. - péntek 1. forduló
20:00
2019. augusztus 04. - vasárnap 1. forduló
17:30
17:30
17:30
17:30
19:00
19:00
19:00
19:00
BFC Siófok - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. augusztus 07. - szerda 2. forduló
17:30
17:30
17:30
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Szeged-Csanád Grosics :
2019. augusztus 11. - vasárnap 3. forduló
17:30
17:30
17:30
17:30
19:00
19:00
19:00
19:00
Szolnoki MÁV FC - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. augusztus 12. - hétfő 3. forduló
20:00
2019. augusztus 18. - vasárnap 4. forduló
17:30
17:30
17:30
18:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Aqvital FC Csákvár :
2019. augusztus 25. - vasárnap 5. forduló
17:30
17:30
17:30
17:30
19:00
19:00
19:00
19:00
Budaörsi SC - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. augusztus 28. - szerda 6. forduló
17:30
17:30
17:30
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
19:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Dorogi FC :
2019. szeptember 01. - vasárnap 7. forduló
16:30
16:30
16:30
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Soroksár Sport Club - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. szeptember 02. - hétfő 7. forduló
20:00
2019. szeptember 07. - szombat 5. forduló
17:00
2019. szeptember 15. - vasárnap 8. forduló
16:30
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Békéscsaba 1912 Előre :
2019. szeptember 18. - szerda 9. forduló
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
16:00
18:00
19:00
19:00
FC Ajka - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. szeptember 29. - vasárnap 10. forduló
14:00
16:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Duna Asszfalt TVSE :
2019. október 06. - vasárnap 12. forduló
15:00
15:00
15:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Vasas FC :
2019. október 20. - vasárnap 13. forduló
14:30
14:30
14:30
14:30
17:00
17:00
17:00
17:00
18:00
Nyíregyháza Spartacus - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. október 26. - szombat 14. forduló
17:00
2019. október 27. - vasárnap 14. forduló
13:30
13:30
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Szabadnapos - (Balmaz) - MTK Budapest :
2019. november 03. - vasárnap 15. forduló
13:30
13:30
13:30
13:30
16:30
17:00
17:00
17:00
17:00
Vác FC - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. november 06. - szerda 16. forduló
13:30
13:30
13:30
13:30
18:00
19:00
19:00
19:00
19:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Budafoki MTE :
2019. november 10. - vasárnap 17. forduló
13:30
13:30
13:30
13:30
13:30
17:00
17:00
17:00
17:00
WKW ETO FC Győr - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. november 24. - vasárnap 18. forduló
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
15:15
17:00
17:00
17:00
Szombathelyi Haladás - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. november 27. - szerda 11. forduló
13:00
13:00
13:00
13:00
18:00
18:00
18:00
18:00
18:00
KBSC FC - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. november 30. - szombat 19. forduló
13:00
17:00
2019. december 01. - vasárnap 19. forduló
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
17:00
17:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Gyirmót FC Győr :
2019. december 08. - vasárnap 20. forduló
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
17:00
17:00
Szabadnapos - (Balmaz) - BFC Siófok :
2019. december 09. - hétfő 20. forduló
19:00
2019. december 15. - vasárnap 21. forduló
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
13:00
17:00
Szeged-Csanád Grosics - Szabadnapos - (Balmaz) :
2019. december 16. - hétfő 21. forduló
19:00
2020. február 02. - vasárnap 22. forduló
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
17:00
17:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Szolnoki MÁV FC :
2020. február 09. - vasárnap 23. forduló
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
17:00
17:00
18:00
Aqvital FC Csákvár - Szabadnapos - (Balmaz) :
2020. február 16. - vasárnap 24. forduló
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
17:00
18:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Budaörsi SC :
2020. február 23. - vasárnap 25. forduló
12:30
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
14:00
17:00
17:00
Dorogi FC - Szabadnapos - (Balmaz) :
2020. március 01. - vasárnap 26. forduló
14:30
14:30
14:30
14:30
14:30
17:00
17:00
17:00
17:00
Szabadnapos - (Balmaz) - Soroksár Sport Club :
2020. március 08. - vasárnap 27. forduló
14:30
14:30
14:30
14:30
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
Békéscsaba 1912 Előre - Szabadnapos - (Balmaz) :
2020. március 13. - péntek 28. forduló
20:00
2020. március 14. - szombat 28. forduló
14:30
14:30
17:00
17:00
17:00
17:00
17:00
17:30
Szabadnapos - (Balmaz) - FC Ajka :
2020. március 18. - szerda 29. forduló
: Soroksár Sport Club - BFC Siófok :
: Vasas FC - Vác FC :
: FC Ajka - Szombathelyi Haladás :
: Budaörsi SC - Szolnoki MÁV FC :
: WKW ETO FC Győr - Aqvital FC Csákvár :
: Dorogi FC - Szeged-Csanád Grosics :
: KBSC FC - Budafoki MTE :
: Békéscsaba 1912 Előre - Gyirmót FC Győr :
: Nyíregyháza Spartacus - MTK Budapest :
Duna Asszfalt TVSE - Szabadnapos - (Balmaz) :
2020. március 22. - vasárnap 30. forduló
: Aqvital FC Csákvár - Budaörsi SC :
: BFC Siófok - Békéscsaba 1912 Előre :
: MTK Budapest - WKW ETO FC Győr :
: Szeged-Csanád Grosics - Soroksár Sport Club :
: Vác FC - Nyíregyháza Spartacus :
: Szolnoki MÁV FC - Dorogi FC :
: Szombathelyi Haladás - Duna Asszfalt TVSE :
: Budafoki MTE - Vasas FC :
: Gyirmót FC Győr - FC Ajka :
Szabadnapos - (Balmaz) - KBSC FC :
2020. április 05. - vasárnap 31. forduló
Dorogi FC - Aqvital FC Csákvár :
MTK Budapest - Vác FC :
WKW ETO FC Győr - Budaörsi SC :
Szombathelyi Haladás - KBSC FC :
FC Ajka - BFC Siófok :
Békéscsaba 1912 Előre - Szeged-Csanád Grosics :
Vasas FC - Szabadnapos - (Balmaz) :
Duna Asszfalt TVSE - Gyirmót FC Győr :
Soroksár Sport Club - Szolnoki MÁV FC :
Nyíregyháza Spartacus - Budafoki MTE :
2020. április 12. - vasárnap 32. forduló
Vác FC - WKW ETO FC Győr :
Szeged-Csanád Grosics - FC Ajka :
Budafoki MTE - MTK Budapest :
Szombathelyi Haladás - Vasas FC :
Aqvital FC Csákvár - Soroksár Sport Club :
Szolnoki MÁV FC - Békéscsaba 1912 Előre :
Gyirmót FC Győr - KBSC FC :
Budaörsi SC - Dorogi FC :
Szabadnapos - (Balmaz) - Nyíregyháza Spartacus :
BFC Siófok - Duna Asszfalt TVSE :
2020. április 19. - vasárnap 33. forduló
WKW ETO FC Győr - Dorogi FC :
Vasas FC - Gyirmót FC Győr :
Vác FC - Budafoki MTE :
KBSC FC - BFC Siófok :
Budaörsi SC - Soroksár Sport Club :
Békéscsaba 1912 Előre - Aqvital FC Csákvár :
FC Ajka - Szolnoki MÁV FC :
MTK Budapest - Szabadnapos - (Balmaz) :
Nyíregyháza Spartacus - Szombathelyi Haladás :
Duna Asszfalt TVSE - Szeged-Csanád Grosics :
2020. április 26. - vasárnap 34. forduló
Gyirmót FC Győr - Nyíregyháza Spartacus :
Szombathelyi Haladás - MTK Budapest :
Budaörsi SC - Békéscsaba 1912 Előre :
Dorogi FC - Soroksár Sport Club :
Szabadnapos - (Balmaz) - Vác FC :
Szolnoki MÁV FC - Duna Asszfalt TVSE :
Budafoki MTE - WKW ETO FC Győr :
Aqvital FC Csákvár - FC Ajka :
BFC Siófok - Vasas FC :
Szeged-Csanád Grosics - KBSC FC :
2020. április 29. - szerda 35. forduló
Békéscsaba 1912 Előre - Dorogi FC :
KBSC FC - Szolnoki MÁV FC :
Budaörsi SC - FC Ajka :
MTK Budapest - Gyirmót FC Győr :
Budafoki MTE - Szabadnapos - (Balmaz) :
Vác FC - Szombathelyi Haladás :
WKW ETO FC Győr - Soroksár Sport Club :
Duna Asszfalt TVSE - Aqvital FC Csákvár :
Nyíregyháza Spartacus - BFC Siófok :
Vasas FC - Szeged-Csanád Grosics :
2020. május 03. - vasárnap 36. forduló
Budaörsi SC - Duna Asszfalt TVSE :
Szeged-Csanád Grosics - Nyíregyháza Spartacus :
Szombathelyi Haladás - Budafoki MTE :
Aqvital FC Csákvár - KBSC FC :
Szolnoki MÁV FC - Vasas FC :
BFC Siófok - MTK Budapest :
Soroksár Sport Club - Békéscsaba 1912 Előre :
Gyirmót FC Győr - Vác FC :
Dorogi FC - FC Ajka :
Szabadnapos - (Balmaz) - WKW ETO FC Győr :
2020. május 10. - vasárnap 37. forduló
Vác FC - BFC Siófok :
FC Ajka - Soroksár Sport Club :
Szabadnapos - (Balmaz) - Szombathelyi Haladás :
Vasas FC - Aqvital FC Csákvár :
Nyíregyháza Spartacus - Szolnoki MÁV FC :
MTK Budapest - Szeged-Csanád Grosics :
Budafoki MTE - Gyirmót FC Győr :
WKW ETO FC Győr - Békéscsaba 1912 Előre :
KBSC FC - Budaörsi SC :
Duna Asszfalt TVSE - Dorogi FC :
2020. május 17. - vasárnap 38. forduló
Szolnoki MÁV FC - MTK Budapest :
Szeged-Csanád Grosics - Vác FC :
Aqvital FC Csákvár - Nyíregyháza Spartacus :
Békéscsaba 1912 Előre - FC Ajka :
Dorogi FC - KBSC FC :
Szombathelyi Haladás - WKW ETO FC Győr :
Soroksár Sport Club - Duna Asszfalt TVSE :
Gyirmót FC Győr - Szabadnapos - (Balmaz) :
Budaörsi SC - Vasas FC :
BFC Siófok - Budafoki MTE :
Mások ezt nézték (TOP 5)
Játékvezetők
Tabella
Tabella
Sorsolás
Adatbank - Játékvezető [Nazsa Tamás]

© Copyright 2007-2020. SportTál
 e-mail: info@sporttal.hu 

TOP 5 látogatottsági statisztika: bajnokságok, csapatok, játékosok és játékvezetők