Születésnaposok

Szervezők

  • BLSZ

    2019. október 19., szombati mérkőzések:

  • Mind
  • Labdarúgás
  • Futsal
  • Kézilabda
  • Vízilabda
  • Labdarúgás BLSZ BLSZ I. osztály 10:00 10. Újpest FC II. - 43. sz. Építők -
    BLSZ
    Labdarúgás BLSZ BLSZ II. osztály 11:00 10. MLTC - II. ker. UFC -
    BLSZ
    Labdarúgás BLSZ BLSZ II. osztály 11:00 10. ASR Gázgyár II. - Nimród SE -
    BLSZ
    Labdarúgás JET-SOL Liga NB I. (Nők) 13:00 7. Ferencvárosi TC - Szent Mihály SE -
    Labdarúgás La Liga 13:00 9. Eibar - Barcelona -
    Labdarúgás BLSZ BLSZ I. osztály 13:00 10. Ikarus BSE - Csepel FC -
    BLSZ
    Labdarúgás Premier League 13:30 9. Everton - West Ham -
    Labdarúgás BLSZ BLSZ I. osztály 14:30 10. Pénzügyőr SE - Unione FC -
    BLSZ
    Labdarúgás BLSZ BLSZ I. osztály 14:30 10. 1908 SZAC KSE - Közterület SK -
    BLSZ
    Labdarúgás BLSZ BLSZ I. osztály 14:30 10. Csep-Gól FC - Svábhegy -
    BLSZ
    Labdarúgás BLSZ BLSZ I. osztály 15:00 10. Budafoki MTE II - Testvériség SE -
    BLSZ
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 8. RB Leipzig - Wolfsburg -
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 8. Fortuna Düsseld - Mainz -
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 8. Union Berlin - Freiburg -
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 8. Werder - Hertha -
    Labdarúgás Bundesliga 15:30 8. Augsburg - Bayern München -
    Labdarúgás La Liga 16:00 9. Atlético Madrid - Valencia -
    Labdarúgás Premier League 16:00 9. Tottenham - Watford -
    Labdarúgás Premier League 16:00 9. Aston Villa - Brighton -
    Labdarúgás Premier League 16:00 9. Chelsea - Newcastle -
    Labdarúgás Premier League 16:00 9. Leicester - Burnley -
    Labdarúgás Premier League 16:00 9. Wolverhampton - Southampton -
    Labdarúgás Premier League 16:00 9. Bournemouth - Norwich City -
    Labdarúgás BLSZ BLSZ II. osztály 16:00 10. Pestsztimre II. - THSE-Szabadkik. -
    BLSZ
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 17:00 9. Kaposvár - Kisvárda -
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 17:00 9. Debrecen - DVTK -
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 17:00 9. Puskás Akadémia - Paks -
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 17:00 9. ZTE FC - Honvéd -
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 17:00 9. Mezőkövesd Zsór - MOL Fehérvár FC -
    Labdarúgás La Liga 18:30 9. Getafe - Leganés -
    Labdarúgás Premier League 18:30 9. Crystal Palace - Manchester City -
    Labdarúgás Bundesliga 18:30 8. Dortmund - M Gladbach -
    Labdarúgás BLSZ BLSZ II. osztály 19:00 10. RAFC - Szt. Pál Akadém -
    BLSZ
    Labdarúgás OTP Bank Liga NB I. 19:30 9. Ferencváros - Újpest -
    Labdarúgás La Liga 21:00 9. Mallorca - Real Madrid -
    Futsal Női NBI 18:00 6. Astra-Kkfháza - Szekszárd FC -
    Kézilabda K&H Férfi kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 7. Vác - Mezőkövesdi KC -
    Kézilabda K&H Férfi kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 7. Csurgói KK - Tatabánya -
    Kézilabda K&H Férfi kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 7. Dabas KC VSE - Eger -
    Kézilabda K&H Női kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 6. Szombathelyi KK - Békéscsaba -
    Kézilabda K&H Női kézilabda liga - alapszakasz - NBI 18:00 6. Siófok - Fehérvár KC -
    Vízilabda E.ON Férfi OB I. - B csoport 18:30 6. ZF-Eger - Honvéd -
© Copyright 2007-2019. SportTál
 e-mail: info@sporttal.hu 

TOP 5 látogatottsági statisztika: bajnokságok, csapatok, játékosok és játékvezetők